Jedinečné momenty uchované na celý život

profesionálna videoprodukcia

REFERENCIE OD NAŠICH ZÁKAZNÍKOV

Robíme všetko preto, aby naši klienti boli vždy maximálne spokojní.

Som nadmieru spokojna so spracovanim nasej svadby. Vsetko prebehlo bez najmensich problemov a vysledok je uzasny... Dostali sme krasnu spomienku na uzasny den .. DAKUJEME a dalej odporucame 😉
Andrea
Fotograf splnil naše očakávania, fotky aj video, sú vo veľmi vysokej kvalite. Veľmi sa nám páčilo, že sa nám časovo dokázal prispôsobiť, kedže sme svadobné foto robili 2 dni dopredu. Má kreatívne nápady, ktoré sme ocenili hlavne počas fotenia. Určite odporúčame.
Adriana
S Marošovou prácou som bol nadmieru spokojný, skutočný profesionál, môžem len a len odporúčať.
Dominik
Ďakujeme za skvelú spoluprácu a profesionálny prístup. Sme radi, že sme vybrali práve teba. Možem len vrelo odporučiť, ešte raz veľka vďaka.
Ladislav
Za svoju triedu mozem napisat, ze sme so sluzbami kameramana veľmi spokojní. Bolo vidno, ze v svojom obore sa vie dobre orientovat a jeho profesionalne vysledky sa nám pacili.
Ivan
Spolupráca s Marošom bola super. Sme veľmi radi, že sme naňho len tak náhodou natrafili na webe. Pred svadbou sme sa stretli a dohodli na podrobnostiach.... Vie skvelé zachytiť momenty, ktorého výsledky sú na jedničku 🙂 Môžme ho len a len odporučiť a opätovne by sme si vybrali stále len jeho! Ps: Nech sa darí každým dňom viac a viac.
Ivana
Asi takto pred rokom, dnes už manžel, napísal Marošovi správu so slovami: "Moja priateľka je pevne rozhodnutá pre Vás, kedže ste ju očaril na svadbe dávno minulej." A potvrdzujem aj dnes, že lepšie sme si vybrať nemohli. O Marošovej profesionalite niet pochýb a k tomu kamarátsky prístup...výsledkom može byť len kvalitné spracovanie najdôležitejších momentov v živote. Ozaj TOP chalan. Určite ho každému vrelo odporúčam.
Andrea
Vdaka za toto profesionalne video a chvile stravene pri natacani. Maros je profik. 😀
Iveta
Tohto pana kameramana ja milujem 😉 od prveho jednania po odovzdanie diela, jedna basen 😉 dakujem, Maros za krasny den a prenadhernu pamiatku nan.
Sandra
Dik za kreatívne fotky a super video, ktoré bolo vyšperkované zaujímavými vsuvkami, ktoré pobavili celú rodinku. A ozaj musím poďakovať za flexibilitu pri našich požiadavkách.Môžeme len odporučiť 😉
Daniel
S videom sme veľmi spokojní, rovnako aj s jeho kvalitou (aj krásnym obalom a USB) 🙂 a ďakujem aj za réžiu dňa a za ochotu z tvojej strany, že si nám našiel miesto na fotenie aj keď si vôbec nemusel (keďže sa nám pár dní pred svadbou zrušilo to pôvodné).
M+M
Vďaka za kvalitnú a profesionálnu prácu. Výsledok predčil moje očakávania. Veľmi pozitívne hodnotím zodpovednosť a empatiu. Prajem veľa dobrých nápadov a teším sa na ďalšiu spoluprácu.
Marián
Spolupráca s Marošom sa niesla v duchu profesionality, maximálnej ústretovosti a pohody. Odporúčame každému, kto chce mať svoj svadobný deň krásne zdokumentovaný.
Adriána
Som zo 4. (Poslednej) déčky a chcem Vám v mene mojom, ale aj celej triedy poďakovať za super spracovanie pečatenia.
Michal

MÁTE OTÁZKY?
CHCETE SI NÁS OBJEDNAŤ?

Neváhajte nás kontaktovať! Budeme radi, ak si nás objednate už teraz!

0907 390 537

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right