Jedinečné momenty uchované na celý život

profesionálna videoprodukcia

Dlhodobá skúsenosť a zanietenie v našej práci je to, čo robí naše služby jedinečnými.

Chystáte svadbu, stužkovú slávnosť alebo inú rodinnú udalosť? Chcete si tieto vzácne momenty uchovať aj mimo svojej pamäte? Sme tu práve pre vás. Ponúkame komplexné služby spojené s fotografovaním a vytvorením kamerového záznamu rôznych slávnosti, či iných spoločenských akcií. U nás je samozrejmosťou nie len profesionálne zachytenie jedinečného momentu, ale aj následná postprodukcia, ktorá zahŕňa dôsledné retušovanie a kvalitný strih. Vieme poradiť a prispôsobiť sa vaším požiadavkám. Neváhajte nás kontaktovať a informovať sa o ďalších možnostiach.

fotografia

video produkcia

post produkcia

ukážky

Z NAŠEJ PRODUKCIE

Svadby, stužkové, oslava narodenín, párty a rôzne akcie – sú to vaše dni, ktoré ostanu v pamäti.

referencie

OD NAŠICH ZÁKAZNÍKOV

Robíme všetko preto, aby naši klienti boli vždy maximálne spokojní.

Maroš veľmi pekne ďakujeme za prenádherné video, ku ktorému sa budeme môcť stále vrátiť a pripomenúť si náš veľký deň sme veľmi radi že sme si vybrali práve teba a môžeme ťa odporučiť všetkými 10timi. Si výnimočný kameraman, ktorý má cit pre detail a schopnosť zachytiť pravé emocie nehovoriac o prijemnej atmosfére, ktorá bola počas celého natáčania s tebou. Po zhliadnutí videá sme boli obaja s Jožkom dojatí a štástní. Prajeme ti veľa úspechov v tvojej práci.
Františka
Akurát sme spolu dopozerali film, krásne momenty si zachytil. Bolo super zaspomínať, aj som si opäť poplakala pri tých sľuboch. Ďakujeme krásne.
Ivka
Fabian production alias Maroš je úžasný profesionál, milý človek, ústretový, pohodový. Venoval nám čas pred svadbou, počas, aj po svadbe, aby vytvoril profesionalny výsledok. Oplatilo sa nám čakať. Výsledok nás dojal a ďaleko prekonal naše očakávanie. Vedeli sme, že staviame na istotu! Si profík! Ďakujeme a odporúčame všetkými desiatimi!
Dominika
Nádhera veľmi radi spomíname máme len tie najkrajšie spomienky, si úžasný človek a hlavne vidno, že ťa to baví a robíš kvalitnú prácu máme úžasné ohlasy na video, ale aj na teba bolo to najlepšie rozhodnutie, že sme si vybrali teba a nikdy to nebudeme ľutovať Jednoducho sme očarený doteraz a to už bude pomaly rok od svadby. Prajeme ti ešte veľa spokojných párov ako sme my.
Magdaléna
Úplne profi, príjemný a pre svoju prácu zanietený videoproducent . Aj vďaka nemu sme si náš deň užili úplne naplno a máme krásnu spomienku
Lenka
Dik za kreatívne fotky a super video, ktoré bolo vyšperkované zaujímavými vsuvkami, ktoré pobavili celú rodinku. A ozaj musím poďakovať za flexibilitu pri našich požiadavkách. Môžeme len odporučiť 😉
Daniel

MÁTE OTÁZKY?
CHCETE SI NÁS OBJEDNAŤ?

Neváhajte nás kontaktovať! Budeme radi, ak si nás objednate už teraz!

0907 390 537

1 Step 1
reCaptcha v3
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right